Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi az oka hogy a jobb felkarom...

Mi az oka hogy a jobb felkaromnál majdnem a vállamnál folyamatosan rángatózik a kezem, de akaratlanul?

Figyelt kérdés
Olyan mintha dobogna ott valami, mert nem az egész kezem mozog hanem csak ott lokálisan ,,ugrál'' meg érzem hogy mozog ott valami de nem én csinálom. Mi lehet az oka? Mit kéne csinálnom?
2011. jún. 11. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:

LOL nekemis csinál olyat, de csak néha/ritkán. de max 15mp és el is múlik nekem. Énse tudom micsoda. Hány éves vagy? Fiú vagy lány vagy?

14/F

2011. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17f de nekem nem 15mp-ig hanem sokáig most pl már vagy tegnap este óta.
2011. jún. 11. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja hogy szóval neked egyfolytában, tegnap estétől eddig ugrált... akkor nemtudom. Szerintem nézz utánna neten, esetleg menj orvoshoz ha nincs más megoldás
2011. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
valami olyan miatt, amivel a neurológiára kéne menj ;)
2011. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt is hallottam hogy Mg hiány is okozhat ilyet, nem? Mert nem annyira súlyos szerintem hogy neurológiára kéne mennem vele. Vagyis remélem
2011. jún. 11. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:

és mi bajod lesz belőle, ha elmész orvoshoz

2 eset lehetséges feleslegesen mentél és megnyugszol, hogy nincs baj, vagy nem feleslegesen mentél és kezelnek, mit veszíthetsz?

2011. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet Ca hiány, Mg hiány.

Szerintem mégis benignus fasciculatio, jóindulatú, nem roszzabbodó betegség, ami elég sok embernél fordult elő, mégsem tudjuk a pontos okát. Kérem, segítsen azzal, hogy jelzi, ha rosszabbodtak/elmúltak a tünetek.


Ha Ca-hiány akkor értelemszerűen Ca a megoldás.


Ha BFS (benignus fasciculatio), akkor sajnos nincs rá gyógymód, de sokat javít rajta a nyugodtság, stresszmentesség és magától el fog múlni. Igen, magától el fog múlni.


Ha nem múlik el, érdemes felkeresni egy neurológust. Szerintem el fog, de ha nem, kérem írjon nekem és adok további instrukciókat, hova forduljon, stb.


Jobbulást kívánok:

d.D.

2011. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Velem is pont ez van 12 vagyok és lány ... Már egy 15 perce van szörnyen megijedtem! Elég ilyesztő mintha ott dobogna a szívem!
2013. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!