Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkason a hegek tényleg nem...

Mellkason a hegek tényleg nem tűnnek el soha?

Figyelt kérdés
Van egy anyajegyem pont a mellkasom/dekoltázsom közepén. Le fogom vetetni, mert rossz helyen van és engem is kicsit feszélyez. De azt mondták, hogy mivel légzés közben a tüdőm és a bordáim is mozognak (velük a bőr) ezért az a bőr máshogy gyógyul és nem sok esélyem van rá, hogy egy picike halvány csíkkal megúszom (már olyan is volt aki, azt mondta, úgy fogok kinézni mint egy szívműtétes). Van esetleg valakinek tapasztalta? Tanács? Bármi
2011. ápr. 9. 03:51
 1/3 Raffi ***** válasza:

Na most ha ott lesz egy anyajegy nagyságú vonal akkor az téged miért zavar? Aki meg azt mondta, hogy "szivműtétes" az enyhén szólva hülye volt.

Nekem egy 5 centis hegem van, alig látni (Más okból,de szintén műtét) az első hónapokban csúnya volt, de mára már észre sem venni.

2011. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy már az anyajegy miatt sem vagyok hajlandó kicsit is kivágottabb ruhákat felvenni, és azt hiszem, hogy attól félek, hogy a heg miatt is ez lenne (hülyén hangzik, de nem akarom, hogy bármi odavonzza a tekinteteket). Azért kíváncsi leszek, majd kitalálok valami jó sztorit, hogy miért van ott egy vágás :)

Köszi a választ!

2011. ápr. 9. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:
tudom, hogy ez már régi story, de hátha még láthatod a válaszom. Nekem is voltak nagyobb hegek és nemrég találtam egy stiftet, Reme Scar a neve és már egy hét alatt is halványultak a hegek, kitartással alig láthatóvá is tudja tenni. Nekem nagyon tetszett ez a kis stift.
2012. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!