Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az lenne a problémám, hogy...

Az lenne a problémám, hogy sokszor frusztrálnak jelentéktelennek tűnő gondok, amelyek akkor tűnnek csak el, ha helyükbe lép egy másik. Sosem tudok teljesen felszabadult és gondtalan lenni. Mitől lehet ez, vagy, hogyan lehet ezeket leküzdeni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

velem is ez van :/

igazából ezt csak úgy tudod leküzdeni, hogy nem akarsz senkinek és semminek megfelelni.

Ne érdekeljen mások mit gondolnak.

Remélem segítettem, nekem valamennyire bejött :)

2011. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, nekem is ezzel lehet kapcsolatban, a megfelelési kényszerrel.(gimibe járok)De az utóbbi időben sajnos olyan dolog történt amit nem tudtam gondolati síkon lerendezni.
2011. aug. 21. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2011. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már én is komolyan gondolkodtam rajta, de mostmár a közelmúlthoz képest sokkal jobban érzem magam.Csak nem tudom, hogy lehet ezeket könnyen levezetni és lepergetni magamról, és nem agyalni rajtuk.
2011. aug. 21. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!