Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 183 cm magas làny...

183 cm magas làny vagyok! Vagyis màr 30 éves. De még mindig zavar a magassàgom, föleg ha ezt mondjàk is vagy beszolnak! :- ( Mit tegyek? Valami mod nincs, hogy par centit összemenjek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy ilyen vagy! Nem tehetsz ellene semmit. Sokkal jobb, ha magasabb vagy egy csomó előnye van, pl megtudod magad jobban védeni, nem vagy átlagos!

Én 162 centi vagyok, és sokáig én sem tudtam elfogadni de mostmár nem érdekel!

Ja és szerintem sokkal szexisebbek a magas lányok, mint az alacsonyak!

2011. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rossz a hozzáállásod. Én 180 cm magas, harmincas lány vagyok, és nagyon élvezem a magasságomat. Gyakran hordok magassarkút is. Senki sem szólt még be negatívan, csak pozitív visszajelzéseket kapok. Barátomtól gyakran kérdezgetik, hogy modell vagyok-e. Látszik rajtam a magabiztosság, és ezt mindenki észreveszi. Semmiképp nem szeretnék alacsonyabb lenni.

Fel a fejjel, mosolyogj, légy magabiztos! Bátran hordj magassarkút, öltözz csinosan, és hamarosan nagyon élvezni fogod a magasságodat!

2011. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Őszintén, eszméletlenül irigyellek a 160 centimmel! Bár én lennék 180 fölött! Sokkal jobb a mindennapi életben, szebb is, sőt általában még gyereket is könnyebben szül az, aki magas (mert hogy arányosan szélesebb a medence is). Örülj neki.
2011. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De jó neked!
2011. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetbe vagyok,170 centi vagyok és 14 éves......engem zavar,mindenki mondja JAJJJ DEJÓ MAGAS VAGY,bárcsak én is ekkora lennék....én meg bárcsak kisebb lennék:(( nagyon tetszenek a jó magas magassarkúk..de felveszem azokat már 2m vagyok:(((
2011. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hàt igen!!! én is szerelmese vagyok a magas sarku cipöknek,de hàt felejtös...vagy csak fotora!!!:-) Igy is elég a centikböl!!!:-)
2011. ápr. 11. 21:52
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
Ne már, ezt komolyan kérdezted? Én pl, imádom a colos nőket és biztos, hogy nem én vagyok az egyetlen férfi, aki így vélekedik a magas nőkről. Az sem zavar, ha egy kicsit alacsonyabb vagyok náluk.:D Buta dolog ezzel foglalkoznod, pláne, hogy nincs mit tenni ellene, ha lehetne, akkor is nagy vétek lenne.:D
2011. ápr. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is utáltam, hogy magas vagyok. Mindig is az voltam és nem éppen kedveltem :'D. Tudod, hogy hányszor kellett eltűrnöm a beszólásokat a 180 centim miatt, amiket inkább nem is írnék le, mert elég durvák? Többször hallottam vissza, hogy emiatt kibeszéltek a hátam mögött. Sajnos az én környezetemben alacsony emberek vannak, alacsony fiúk, alacsony lányok, ezért is volt olyan feltűnő a régi suliban, hogy magas vagyok. De mára eljutottam odáig, hogy nem érdekel mit mondanak, gondolnak. Ez van, nem tehetek róla :D. És tudod mit? :DD Mostanra megszerettem a magasságom :DD Különben is szeptembertől új suli, ahol mellesleg magasak az emberek xdd. Szóval ne zavarjon, meg kell vele elégedni :DD Sok előnye is van, ha valaki magas ;D.


15/L

2012. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jó neked, nekem nem tetszenek a törpe lányok a kis 160 cm-ükkel a rövid lábaikkal:S kis köpcösek. Olyan mintha egy 12 évessel csinálnád...nekem a magas lányok jönnek be, az én 188cm-emhez nem illik egy törpe :D


17/F

2012. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!