Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mi ez? (Kérdésed...

Szerintetek mi ez? (Kérdésed túl rövid, blablabla. )

Figyelt kérdés

Este nyűgös vagyok,nem tudok aludni.Székrekedésem van,és légszomjam,és aggódom mert van amikor halálfélelmem is van.Szerintetek mi ez?

L/11


2011. ápr. 11. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szeretsz iskolába járni? Félsz valamitől?
2011. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mivel 11 éves vagy, szerintem súlyos baj nincs a dolog mögött. Ha székrekedésed van próbálj meg csoki helyett rostban gazdag élelmiszereket, pl sok gyümölcsöt enni. A légszomj az lehet vérnyomás ingadozás miatt is. De lehet csak a kamaszkor kezdeti tüneteti :)
2011. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,és sok gyümölcsöt eszek,már hashajtót is kell bevennem :S

És háát indgadozó.Egyszer szeretek,egyszer nem.

Nem félek semmitől,csak még régebben a szellemektől,de anyu megnyugtatott.

2011. ápr. 11. 20:46
 4/12 A kérdező kommentje:
És még annyi,hogy már 2 éve leszoktam az édességről.Maximum egy kis csokitojást szoktam megenni egy hónapban egyszer.
2011. ápr. 11. 20:47
 5/12 A kérdező kommentje:
Remélem hogy csak kamaszkor,mert egyszer már futottunk be szüleimmel ügyeletre,mert remegtem megállás nélkül(akaratlanul)és fulladoztam.
2011. ápr. 11. 20:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Megint én. Akkor tuti nem a kamaszkor előtti nyavajáról van szó. Háziorvosoddal beszéltél már? Lehet valami szívbetegség miatt is. A remegés kifejezetten szívnagyobbodásos tünet... szerintem ki kellene téged vizsgálni komolyabban!!!!!!!
2011. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Salx Narval ***** válasza:
Hát igen, ezzel már érdemes felkeresni a háziorvost.Az is sokat segíthet, ha megnyugtat az orvos, hogy nincs semmi komoly bajod, csak változtatni kell az étkezési szokásaidon. Nem biztos, hogy a hashajtó a megoldás, hacsak nem az orvos tanácsolta.Első sorban én is a stresszre gondolok, mint kiváltó ok, de nem szeretnék tanácsot adni azon kívül, hogy mielőbb menjetek el orvoshoz.Jobbulást kívánok.
2011. ápr. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De csak 1x remegtem,akkor is 10percen ez volt (kb. február 20.belül) elmúlt.Voltunk már ügyeleten.De anyukám azt mondja,semmi bajom.Doki is csak azt mondta,hogy semmi bajom.Meg voltam már beteg ez után is,és a rendes házidoki azt mondta,hogy nincs semmi bajom,mivel leellenőrizte a szívem körül,meg a levegővételemet.
2011. ápr. 12. 17:53
 9/12 A kérdező kommentje:
És annyi még,hogy szerintem azért remegtem,mert anyu már-már sápítozott meg majdnem sírt,hogy mi bajom lehet.És a rendelő előtt már abbahagytam a remegést,mivel tudtam,hogy megvizsgálnak.Megnyugtatott,hogy lehet,hogy csak kamaszkor előtti nyavaja,vírus.És kész,abbahagytam a remegést
2011. ápr. 12. 18:02
 10/12 A kérdező kommentje:
És csak akkor kezdtem el remegni,amikor anyu sápítozott.
2011. ápr. 12. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!