Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fék lenne? (kérdésed...

Rövid fék lenne? (kérdésed rövid blablabla. )

Figyelt kérdés
Üdv! A fitymámat lankadt állapotban teljesen hátra birom húzni a makk alá, de amikor merevedésem van akkor is a makk alá megy, viszont akkor már nem tudom teljesen lehúzni a fitymám, és hátrabukik a makkom. Ez rövid fitymafék lenne, vagy ez a normális?
2011. aug. 28. 23:33
 1/4 anonim válasza:
Nekem is is ilyen
2011. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális, ha úgy érzed, hogy ez zavar szexnél, - tehát feszül, érzed, hogy akadályoz - akkor menj urológushoz ezzel a panasszal, megműti. Nagyobb fájdalmat érzel, amikor bevered a könyöködet, mint a műtét, szóval attól nem kell félni, az urológustól se, tehát ha zavar, menj el hozzá ezzel a panasszal, engem is nem rég műtöttek meg rövid fék miatt.
2011. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De persze, ha úgy érzed, hogy nem zavar, vagy, hogy nem fog zavarni, akkor ne foglalkozz vele.
2011. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De engem speciel zavart, és nekem is ilyen volt, bocsánat az osztott válaszokért...
2011. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!