Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért rázom egyfolytában a...

Miért rázom egyfolytában a lábamat?

Figyelt kérdés

Mindenkit az őrületbe kergetek azzal, hogy egész nap megállás nélkül (kivéve ugye, mikor állok,megyek) rázom a lábamat a suliban. De nem csak ott, hanem otthon is, még akkor is, mikor fekszem az ágyamon és tanulok. Rugdosok. Ha meg nem a lábamat rázom, akkor dobolok, az ujjaimat ropogtatom/birizgálom, és sokszor van, hogy fel sem tűnik, csak a többiek hallgatják, hogy "mi ez a haaaang?"

Mitől lehet ez? Én tényleg szeretnék leállni, de teljesen berögzült, legtöbb esetben észre sem veszem, hogy mikor kezdem... :S


2011. ápr. 14. 21:11
 1/10 anonim válasza:
24%
Az amputációt javaslom végső megoldásként vagy ha nem akarsz ilyen drasztikus módszert akkor a túlzott idegesség elleni leghatásosabb dolgot vesd be...igyál sokat
2011. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nagyon vicces... : ( (amúgy nem bírok inni, utálok inni, ha napi egy liternél többet akarok letuszkolni a torkomon akkor rosszul leszek)
2011. ápr. 14. 21:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, én a "kilóméterhiányra" és ha stresszelek, azokra fogom. Engem nem érdekel, hogy mit szólnak a többiek:).
2011. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát engem sem nagyon, de azért az sem jó, hogy miattam nem tudnak mellettem ülők koncentrálni... :D
2011. ápr. 14. 22:09
 5/10 anonim válasza:
Szerintem túl ideges vagy valami miatt, állandóan vagy stresszelsz, nyugi
2011. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csakhogy nem tudom, mitől is lennék ideges, mikor az ég világon semmi nem történik az életemben, szó szerint, szóval minden folyik szép lassan mint a nyugodt patakocska.. mégis egész nap rázom a lábam... OO
2011. ápr. 16. 22:40
 7/10 anonim ***** válasza:
sportolj valami. Ha egész nap a gép előtt ülsz, akkor tényleg rázni fogod a lábad.
2011. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az állandó előadásra járástól volt, mert nagy a mozgásigényem, de kb. egész nap tanulhattam. Így vezettem le a mozgáshiányt :D
2011. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem ülök egész nap a gép előtt! :|
2011. ápr. 18. 21:54
 10/10 anonim válasza:
cső! én meg egész nap dobolok a lábammal, ujjammal asztalon, mellkasomon, flakonon...de én zenélek és ez ezért van. csak barátnőmet már 2 év után nagyon idegeli, de sosem bírom abbahagyni, és én sem veszem már észre, hogy csinálom...nem vagyok hiperaktív, semmi egyéb hülyeség. szerintem szarjál bele, ha neked jó csináld tovább :D
2011. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!