Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha szénanáthám van, és nagyon...

Ha szénanáthám van, és nagyon erősen kijött ( egyfolytában tüsszögök, folyik az orrom, már a torkom is fáj ), és nem kezelem ez okozhat szövődményeket? Pl a tüdőmre leterjedhet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A nem kezelt allergiától lehetsz több év után asztmás. De nem biztos. És ha kezelik is, se biztos, hogy használ vagy nem leszel az.

Viszont valszeg ha már most így kijött, úgysem bírod ki, mert lehet, hogy október közepéig csak durvább lesz. :( Tapasztalat. Legjobb, ha kálciumot szedsz (pl. Calcium Sandoz), ill. keresd fel a szakrendelést (háziorvos), bár ott nekem még sosem írtak fel olyat, ami használt volna.

2011. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem aeriust írtak fel, de nem nagyon használ... próbálok kalciumot inni. Pár éve vagyok allergiás, de eddig mindig csak augusztus végén-szeptemberben jött ki. Most egy kicsit túlterheltem magam, lehet, hogy ezért jelentkezett...nem tudom, de nagyon rossz :(
2011. jún. 18. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!