Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek, hogy leizzadok. Hogyan...

Félek, hogy leizzadok. Hogyan zárjam ki azt a max pár csepp izzadtságot is?

Figyelt kérdés

Használom a solutio antisudoricát, de még így is izzadok kicsit..

Tök rossz, hogy nem merem felemelni a kezemet sem.. :S Pedig pamutpólókat hordok..


Nagyon nehezen bírom a meleget, már most ez van.. :(


1 cseppnyit sem szeretnék izzadni, olyan undorító amikor valakinek a hóna alatt folt van :(


16/L


2011. ápr. 21. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Én férfi vagyok. Nagyon izzadok. Mindig foltos a pólóm. Mint általában minden embernek, ha meleg van. Hordjál fehér pólókat, azon nem látszik annyira.


Ha a szag miatt aggódsz, az hogy valaki izzad, nem jelenti azt, hogy büdös is. Használj egy jó deót.

2011. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A szagot szerencsére jól elveszi a deóm.

Nincsenek fehér pólóim, így is nagyon nehezen kapok magamra ruhákat...


És szerintem ez nem volt válasz a kérdésemre..

2011. ápr. 21. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen típusú dezodort használsz?Golyós,fújós,kenős?

Amúgy gyógyszertárban lehet kapni Solutio Antisudoricát,rengeteg pozitív visszajelzés van róla.Vagy ha ez nem,akkor a Certain Dri.Amúgy nincsen neked véletlenül hyperhidrosisod?Egy szakorvost felkereshetsz a problémával.

2011. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ááá legalább olvastad volna el amit fent írtam....
2011. ápr. 21. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem izzadnál semmit, annak bizony nagyon csúnya vége lenne. Az izzadás természetes folyamat, elsődleges feladata a test HŰTÉSE, ha nem izzadnál a tested túlmelegedne. A másik feladata a párválasztás során lényeges, ugyanis az izzadtság szag is befolyásolja, hogy kinek fogunk tetszeni és kinek nem (természetesen enyhe szagról beszélek, amit talán még nem is tudatosul).

A te problémádra a megoldás nem az izzadás, hanem a HŐTERMELÉS csökkentése. Minél nagyobb a testtömeged, annál több hőt termelsz, annál inkább meleged lesz, és annál jobban fogsz izzadni. Magyarul tessék lefogyni. Ez a megoldás a problémára.

2011. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,kicsit fáradt vagyok így az egyetemen,elsiklottam afölött,amit írtál.Elnézést kérek.Van a Dr.Derm-nek egy jó kis gépe,meg amúgy ezt kezeljük sebészi úton is,ha másként nem megy.Amúgy remélem,amíg ezt írtam,nem haragudtál rám meg és nem gondolod azt,hogy nem akartam megfelelő választ adni a kérdésedre-emberek vagyunk,tévedhetünk,tanulhatunk éjszakákon át,az emberiség szolgálatában ;)
2011. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valamennyit mindig izzadni fogsz, kivédhetetlen. Ez van! Igy müködik a szervezetünk. Én ne légy miatta zavarban, más is izzad.
2011. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is izzadok, igaz egyáltalán nem pamut pólókat hordok, használok deót, a szagot az elveszi, aztán meg hogy egy kicsit foltos a hónaljamnál... hát nem tudok mit tenni ellene. nem vagyok nagy darab, borotválom is. szerencsére a melegtől magától nem, csak ha mozgok attól szoktam megizzadni. ha lenne női old spice én azt ajánlanám neked, mert nekem a férfi változatba nagyon beválik, de mivel nincs így csak a rexonát tudom említeni. és még azt tudom ajánlani, hogy a pólód alá vegyél fel valami nagyon vékony, testre simuló pólócska félét, ami felfogja az izzadtságot és nem jut el így a 'fő'pólódra. de a legeslegjobb megoldás a fogyókúra, mert amit írtál, hogy nehezen találsz ruhát ebből arra következtetek.
2011. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kövér.. :/ homokóra alkat vagyok, ezért nehéz ruhát találni. Óriási melleim vannak, és így tényleg nehéz

Mind1 azért köszi a válaszokat

2011. ápr. 21. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!