Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha izgulok, kivörösödöm, hogy...

Ha izgulok, kivörösödöm, hogy lehet leblokkolni?

Figyelt kérdés

Borzasztó tulajdonságom van,nagyon szégyenlős vagyok.Már gyerekkoromban is gyakran elvörösödtem,de a legszörnyűbb,hogy 20 éves korom óta kivörösödik az egész mellkasom és a nyakam is.

Nagyon ronda látvány,vörös foltok.Már évek óta így élek és főleg társaságban jön elő,hisz izgulok.Nem vehetek fel akármit,tele vagyok magasnyakú garbókkal,a halálba kerget.Az orvos azt mondja,pszichés és nem lehet vele mit kezdeni.Várom a hasonló sorsú embereket,hányan vagytok?És ti hogy viselitek?


2011. ápr. 21. 11:54
 1/9 anonim válasza:
Én ha nagyon izgulok dadogni is szoktam..igaz nem leszek vörös inkább hulla sápadt. :)
2011. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Valóban nem lehet ellene mit tenni, pszichés alapon működik, és van, akinél így jön el. Van, akinek csak az arca vörösödik el...

Én is így vagyok, mint Te, kivörösödik az egész mellkasom, ha melegem van, ha nagyot nevetek, vagy ha izgulok, zavarban vagyok. Ezen kívül szeretkezés után is rendszeresen olyan..

Nekem is évek óta ez van, de már megszoktam, és nem foglalkozok vele. Akik szeretnek, így is szeretnek és már elfogadták, hogy ilyen, idegen emberek véleménye pedig nem érdekel. Szerintem Te se foglalkozz vele, mert akiknek igazán számítasz, azokat úgysem érdekli, a többi ember meg le van tojva ;)

20/L

2011. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom,de nagyon gáz,hogy nem hordhatok azt amit akarok.

Annyi pántnélküli ruhám és fölsőm van.

Már a gondolatától is foltosodom.

És ami a legrosszabb,mikor rákérdeznek,hogy jól vagy?

Olyan vörös vagy,mint a paprika.

Na kész!

2011. ápr. 21. 12:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Más meg remegni kezd, ne stresszeld magad! Minél jobban rágörcsölsz, annál inkább ez lesz!
2011. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a kis kaméleon :)
2011. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, nekem az arcom lesz tök piros, meg leizzadok... fú, de utálom, főleg mikor látom, hogy mások is észrevették, akkor még jobban előjön.


Szerintem nem lehet ellene tenni semmit, esetleg azt, hogy sokszor kerülsz ilyen társas helyzetekbe, megszokod, és akkor már nem izgulsz annyira.

2011. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem is ez van, nekem a fülem szokott tisztára elvörösödni.
2011. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
próbáld bebeszélni magadnak hogy az elpirulás nem gáz egyáltalán (tudom hogy az) de nekem ez szokott segíteni amikor érzem hogy "jön".
2011. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld kizárni a többieket, gondold azt, hogy csak te vagy ott, te vagy a fontos, a többiek meg nem számítanak, le vannak szarva
2011. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!