Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kék szemhez milyen smink jó?...

Kék szemhez milyen smink jó? Barna a hajam és vékony a bőröm, így mindig kivörösödöm, jah kerek az arcom. Ma lesz egy buli, és szeretnék vadító lenni, de még nm találtam olyan sminket, ami kihozza a szemem "igazi színét".

Figyelt kérdés
Igazából a szemem zöldeskék, néha szürkés, és az íriszem körül sárga...elég érdekes, és szeretném, hogyha rámnéz egy srác azt lássa meg elsőre. Tudjátok : Vivi bvagyok és hódítani akarok xD előre is köszi.
2010. jún. 17. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom :S a kék szem ..:P:Snéha rossz :(
2010. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg lilával/rózsaszinnel. Nekem is kék szemem van. Leírom én hogy szoktam: alul fkete szemféjtus, felül halványlila/rózsaszin, de csak nagyon halvány alapnak és ahogy haladok kifele egyre sötétebb. Éa ha kész akkor vagy egy sötétlila szemceruzával kihúzom még a szemem, de csak vékonyan vagy feketével. Istenkirály :D És ha a szemed kihangsúlyozod akkor a szád már ne legyen sötét, vagy nagyon halvány, vagy átlátszó. sok sikert ;)
2010. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem nagyon bírom sajna a rózsaszínt. Meg ki is próbáltam de nem jött be.
2010. jún. 28. 09:10
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


nekem így tetszik legjobban a kék szem,ha szürkével van satírozva.esetleg felül kihúzhatod tussal is


[link]


ez is nagyon szép,mondjuk elég durvaXD meg nehéz megcsinálni


[link]


de nekem ez is tetszik:)

2010. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


utcsó vagyok:D

2010. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

a lilás árnyalatokat tudom ajánlani, de tulajdonképpen bármi jó, csak arra vigyázz, hogy ne legyen túl szürkés...

A narancsszínt kerüld!

2010. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
csunya vagy
2010. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


najó az előző nem xd


[link]

ebből kicsit kevesebbet sztem.: /

2010. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem kék a szemem és szerintem a kék szemfesték megy hozzá

nekem tetszik :D

2010. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem barnával fesd ki:)
2010. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!