Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fülzúgás szédüléssel, mitől...

Fülzúgás szédüléssel, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónapban már többször előfordult,hogy hirtelen egyik pillanatról a másikra,bedugul a fülem,elkezd csengeni,zúgni,és megszédülök.Ez az egész 1-2 percig tart csak.Elég ijesztő,pont az este történt egy ilyen.Nem tudom mitől lehet,mi okozhatja.Még annyit,hogy pár hete bedugult hajmosáskor a jobb fülem,amit azóta úgy érzek nem dugult ki teljesen.Azt nem tudom lehet e összefüggés,de ez a fülzúgás szédülés,már pár hónapja kezdődött,körülbelül 5-6 alkalommal fordult elő.Volt már ilyen valakinek?
2011. ápr. 22. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy összefügg azzal, hogy be van dugulva a füled, esetleg be is gyulladt, fül-orr-gégészeten ki tudják tisztítani vagy kezelni. Ha nem erről van szó, akkor a középfül egyensúly-érzékelő központjának zavara okoz ilyen tüneteket, pontos neve: Meniere-szindróma, ez gyógyszerrel kezehető.
2011. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és ez veszélyes lehet?Emiatt félek.
2011. ápr. 22. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:
A Meniere-szindróma nem veszélyes, csak kellemetlen. Nem írtad a korodat, de hozzáteszem hogy ez inkább az idősek betegsége. A gyulladás viszont bármely korban előfordulhat, nem árt vele orvoshoz menni, nehogy tovább húzódjon.
2011. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,37 éves vagyok.Most jelentkeztem be a füll -orr gégére,jövőhéten megnézetem.
2011. ápr. 22. 10:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2011. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj, annyit helyesbítek hogy a fenti betegség nem középfül, hanem belsőfül-eredetű.
2011. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. ápr. 22. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!