Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérnyomást lehet még csökkente...

Vérnyomást lehet még csökkenteni 22 évesen?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt hogy most 130-140/80 között szokott lenni.

Most vagyok 189cm 103kg.

Fogyok 10kg megfog látszódni a vérnyomáson csökkenés szintén?


2011. ápr. 25. 15:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy milyen tippeket tudtok adni csökkentésre?(futást azt csinálom jelenleg)
2011. ápr. 25. 15:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha fogysz akkor nyilván látszani fog a változás a vérnyomásodban is mert megszabadítod egy kis tehertől a szervezetedet :)) Egyébként a tiéd szerintem nem is (olyan) magas...

Az orvostól kellene megkérdezned(ha eddig nem tetted) De ha szerinte magas, akkor csökkentsd a sóbevitelt, egyél sok zöldséget-gyümölcsöt, fokhagymát!! Igyál sokat.. Hát élj egészségesen... :D Persze midnenre ezt mondják ,de általában bne is jön

2011. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi:)

ha a fokhagyma gerezdet felvágom 3 felé és úgy nyelem le mint egy gyógyszert ugye a gyomor megtudja emészteni? nem kell összerágni a számban?

2011. ápr. 25. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Q10 vitaminból a 20 mg-ost vedd meg, jó a vérnyomásra.Gyógynövényben kapsz Luobuma vérnyomáscsökkentő teát, napi 2 tasakkal fogyaszd. Nem túl magas a vérnyomásod. Én még a helyedben szednék Cardianax nevü gombakivonatot. Az utóbbit az Izabella u.82. alatt forgalmazzák. Nekem ezek segítettek.
2011. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!