Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Front van. Szétrobban a...

Front van. Szétrobban a fejem, ingerlékeny vagyok, szét tudnék robbanni. A gyerekeimnek is front van, zizegnek. Hogy nyugodjak le sürgősen?

Figyelt kérdés

Amim van itthon: kamilla tea, citromfű (frissen, a kertben), és azt hiszem kallódik egy árva nyugtató tea is valahol.

Mit egyek-igyak, hogy kicsit múljon ez a feszültség???

Egyszerűen nem tudom ma elviselni a két pulyát, ők is ordítanak, verekszenek, követelőznek, minden bajuk van, én meg akkor is szétrobbanok az idegtől, ha semmi se történik.

Nagyon muszáj lenne kicsit lehiggadni. :(((

Sétára, ilyesmire nincs időm, nem tudom őket 5-10 percnél tovább egyedül hagyni, apa dolgozik.

A közös séta soha nem jó ötlet, hosszú, hogy miért.


Már törtem a fejem, mivel higgadjak, de egyelőre az jutott eszembe, hogy kiírom, ;) és kérek némi tanácsot.


2011. ápr. 26. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

én ilyenkor kiraktam a gyerkőcöket a kerbe, vagy a szobájukba, megmondta, hogy játszani lehet, üvölteni lehet, egymást megsebesíteni nem. és nekem kell egy negyed óra.

Mivelkiskoruktól tudták mit jelent az "anyátoknak kell egy negyed óra", eljátszottak. néha hangos volt.

De én leültem egy kávéval és nem gondoltam semmire. sokszor elis bóbiskoltam. Negyedóra múlva olyan voltam mint újkoromban.

A gyereknek is meg kell tanulni, hogy nem ő a világ közepe. Van amikor várnia kell.

(pl ha a felnőtt beszélget, abba a gyerek nem vág bele, megvárja míg befejezik,vagy megszólítják)

Még ma is mondom nekik, pedig már nagyok, hogy most jön a negyedórám

2011. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:((

Ez nálunk egyéb okokból elképzelhetetlen.

Nekem kell megoldani a helyzetet.

2011. ápr. 26. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!