Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Front van mostanában? Tegnap...

Front van mostanában? Tegnap óta szédülök, ájulásérzetem van és rossz a közérzetem.

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Időjárási helyzet:


Északnyugat felől egy hidegfront éri el a Kárpát-medencét. A front előtt nagy nedvességtartalmú, labilis levegő áramlik térségünk fölé.


Egyébként: [link]

2011. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőn eleinte melegfront jellegű, majd a déli óráktól erősödő hidegfronti hatás érvényesül. Vérnyomás ingadozás, rossz közérzet, fejfájás jelentkezhet, amit a megerősödő szél is fokozhat. Az érintettek ízületi fájdalmakat tapasztalhatnak, a front előtt erősödhetnek az asztmás és allergiás panaszok. A front mögött hirtelen 8-10 fokkal esik vissza a hőmérséklet, ez a nagy hőingás főként a szív és érrendszeri betegeket terheli meg.

Forrás: www.meteoklinika.hu

2011. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ma jön a front és ezt a front érzékenyek már napokkal korábban is megszokták érezni. Apámnak már 2 napja minden baja van a közelgő front miatt.
2011. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a hidegfront miatt jelentkezett is a rohadt migrén:((((((((( Utálom...............
2011. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!