Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a baj, hogy nem vagyok...

Mi a baj, hogy nem vagyok egyáltalán éhes?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta nem ettem semmit,egyszerűen nem vagyok éhes.Az utóbbi időben ez egyre többet fordul elő,alig eszem.Tavaly óta több,mint 10 kilót fogytam.Most 45 kg vagyok,tavaly 57 voltam.Nem szeretnék lefogyni,főleg a melleimből.Valaki,valami ötlet,hogy visszatérjen az étvágyam?!:(19/L
2011. máj. 2. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs valami lelki probléma a háttérben? Sajnos nekem kisgyerekkoromban(!!) anorexia alakult ki (nem ragoznám miért, családi gondok). Nem voltam éhes éveken keresztül, olyan volt, mintha a torkomban egy hatalmas gombóc lenne, képtelen voltam enni. Ezen pszichológus tudna segíteni.

Ha semmi ilyesmi nem áll a háttérben, akkor esetleg étvágyjavító gyógyteákat próbálnék meg első körben. Ha ez sem működi, szedjél Béres cseppet, vagy valamilyen vitaminpótlót, ezek általában meghozzák az étvágyat (sokan ezért híznak el pl. az Activaltól vagy a Supradintól). Esetleg B6-vitamint is szedhetnél.

Ha ezek sem működnek érdemes lenni elmenni egy kivizsgálásra, lehet hogy szervi baj.

2011. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Ha érdekelne étvágyjavító gyógytea receptje, szívesen leírom. Illetve már készen is lehet ilyen keveréket venni patikákban, drogériákban (pl. DM-ben szoktam látni)

2011. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedvességed!

De,van lelki probléma.Megerőszakoltak 2 éve,de nem is gondoltam,hogy esetleg ez probléma lehet.

Pszichológushoz akkoriban nem mentem,mert úgy gondoltam,idővel túlteszem majd magam rajta.

Pszichológust hogy lehet igényelni?Ingyen is van?

2011. máj. 2. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Sajnálom:( Akkor valószínűleg ez állhat a háttérben.

Sajnos nem tudom, hogy ingyen is lehet-e igényelni, állítólag TB-vel is el lehet menni néhányhoz, de nem tudom:S Érdemes lenne háziorvosnál utánaérdeklődni, ő biztos tudni fogja.

2011. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én elsősorban a bérescseppet ajánlom. Ha ideg alapon van, könnyen letesztelheted. Valami gyógynövényes nyugtató után, ha tudsz enni, akkor attól van. Nekem ideg alapon volt ilyen, én seduxent kaptam rá. Az egy kicsit gyengébb, mint a xanax és görcsoldós. 1/2-et kaptam belőle napi kétszer.
2011. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Kipróbálom a Béres cseppet,aztán a gyógynövényes,nyugtató teát.:)

2011. máj. 2. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!