Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Azért vagyok örökké éhes mert...

Azért vagyok örökké éhes mert nem eszem magam tele? Alig megy le pár falat a torkomon, de viszont fél óránként érzem hogy éhes vagyok!

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy valóban mennyit eszel, hàny éves vagy. Milyen a közérzeted? Szóval ha direkt nem eszel és azért vagy éhes, akkor nehogy tönkretedd az egészségedet, ha pedig nem direkt nem àrtana orvoshoz menned.
2011. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

20/L

Pár napja stresszes vagyok,és szerintem azért nem tudok normálisan enni!Nem direkt!Akkor azért vagyok egyfolytában éhes? :-S

2011. szept. 17. 17:04
 3/5 A kérdező kommentje:

Tegnap 3x ettem nagyon keveset!

És ma is kb 2x-3x...

2011. szept. 17. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit eszel biztosan nagyon kevés a szervezetednek és az sem mindegy, hogy mit eszel. Igen azért vagy éhes, mert keveset eszel. A sresszt meg próbàld meg leveztni valamilyen sporttal, zenével, vagy ami igazàn leköti a figyelmedet.

Viszont tényleg kellen tudni, hogy hàny éves vagy?

2011. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

20/L

Oda írtam!

2011. szept. 19. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!