Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg csak menstruáció...

Tényleg csak menstruáció miatt van vagy terhes lennék?

Figyelt kérdés

2 hete fura csomókat érzek mind2 mellemben.Csak tejmirigyek,mint kiderült:)

A fogamzásgátló szedését másfél hónapja hagytam abba.A legutóbbi menzeszem 4 napot késett,vettem tesztet,negatív lett.Csak barnás valami volt 4 napig,aztán elmúlt.2 hét múlva kell,hogy legyen a következő,ha egyáltalán meg fog jönni.

A háziorvosom szerint biztos csak tejmirigyek,amiket érzek,csak eléggé meg vannak duzzadva.Ez lehet a menstruáció előtt vagy mikor terhes az illető.

Melyik valószínűbb az én esetemben?

A párommal nemigen védekeztünk a gyógyszer abbahagyása után.


2011. máj. 4. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

A melleidet meg a punidat ne a háziorvosnak mutogasd hanem egy nögyógyásznak, ö már tapintásra tudni fogja hogy mi van.

tejmirigy? nem hinném, az sem csomosodig be, csak ha olyan tej van benne ami nincs kifejben és nagymennyiségben termelödik.

lehet nyirokcsomó megdagadása is, de mindenképpen nögyógyászt keress fel.

2011. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!