Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel tudnám leküzdeni azt...

Mivel tudnám leküzdeni azt hogy mindennap ne forduljon meg többször a fejemben hogy mi lehet a bajom, ha rossz hangulatom van és gyengének érzem néha magam?

Figyelt kérdés
Voltam EKG-én és vérképem is jó de ennek ellenére mindig megfordulnak a fejemben a gondolatok,szedek 0,25 xanaxot napi egyet.Tudtok valamiben segiteni?
2011. máj. 5. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is, az a pénz,amit a gyógyszerre elköltesz, elmehetne olyan dolgokra is,amik örömet okoznak.Az a baj,hogy nagyon sokat azonnal a gyógyszer után kapnak,pedig az nem fogja megoldani a gondodat,ami a lelkedben van,azt csak Te tudod megoldani. És azt a pénzt,amit kiadsz a gyógyszerért,fordíthatnád könyvekre,sportra,miegymásra.

Tapasztalatból mondom,4 hónapig voltam "pánikbeteg", súlyos rohamokkal,de nem szedtem gyógyszert,elmentem egy pszichológushoz, 3 alkalommal jártam nála, kibeszéltem a gondjaimat,aztán változtattam az életemen. Jobban táplálkoztam,többet aludtam,új hobbikat szereztem és elkezdtem futni minden nap fél órát. Nekem ez sokkal többet ér,mint az a sok sz.r,amit mondjuk egy pszichiáter felírt volna rengeteg pénzért.A gyógyszerhez ráadásul hozzászoksz,és utána ha lerakod,kezdődik minden a számodra ugyanúgy előröl.

A gyógyszer nem megoldja a bajt, csak eltakarja.Mint amikor leöntöd a szőnyeget borral, de nem takarítod ki a foltot,csak rátolod a fotelt,hogy ne látszódjon.Bogyók helyett inkább szedd össze minden akaraterőd,meg a bátorságod,és változtass az életeden! Olyan szerintem nincs,hogy "de nekem ez nem megy", akarat kell hozzá meg kitartás,de ha leküzdöd,akkor utána mindent másképp fogsz látni.Sok sikert!

2011. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!