Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Mit csináljak, ha úgy érzem, hogy a rossz hangulatom a tanulás rovására megy? Fontos!

Figyelt kérdés

Mostanában semmi életkedvem sincs, nem tudom kivel beszélhetnék róla, és azt sem, hogy mit tehetnék. Állandóan szétszórt vagyok, semmire nem figyelek oda. Nagyon rosszak voltak a jegyeim, most elkezdtem javítani, de most már megint csak rontok. Nem érzem jól magam, az utóbbi időben alig beszélek, csendes vagyok. Tudom, sokan mondták, hogy ez egy ilyen időszak, de ez nem segítség, mert a jegyeim csak romlanak és romlanak. Szeretnék változtatni, mit tegyek?

Köszi, hogy elolvastátok, légyszíves segítsetek!

14/L


2010. márc. 26. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék
2010. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a jegyeidet csak te tudod befolyásolni! nem szabad hagyni, hogy a kamaszkori rossz hangulatod határozza meg. Egyszerűen erőt kell venni magadon, és TANULNI!

egyébként meg eszegess csokit, hallgass pörgős zenéket, shoppingolj, legyél sokat a friss levegőn. Tűzz ki magad elé célokat (pl: minden reggel suli előtt futok fél órát), és a siker, hogy meg tudod csinálni+ a tanulásban elért sikerek visszaadják az életkedvedet is.:)

2010. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor tavasszal az embernek nincs akkora kedve a tanuláshoz, mert ugyebár jóidő van kinn stb. DE ugyebár ilyenkor is kell tanulni... Én úgy oldottam meg, hogy kitűztem magamnak egy bizonyos időt minden nap, amikor tanultam (ha volt kedvem, ha nem :P), olyankor, mikor nem igazán vette el semmi a figyelmem pl: mikor kezdett beesteledni, vagy reggel mondjuk korábban keltem stb. A másik dolog, hogy kitűztem egy célt, ami motivált pl. ösztöndíj, vagy elismerés a szülőtől, vagy x-jegyáltalános elérése. Ez is sokat segített.

20/L

2010. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is. Teljesen ugyanez. Én kiülök a kertbe például. Úgy máris szebb. :) De most, hogy szép idő van az életkedvem is visszajött. :)
2010. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!