Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SZOLISOK! (? ) Beterveztem a...

SZOLISOK! (? ) Beterveztem a jövőhétre egy kis szolit (még sose voltam) és attól tartok, hogy esetleg pánikrohamot kapok bent mert van egy kis klausztrofóbiám ami néha csak úgy váratlanul kisebb zártabb helyeken előjön. (lent)

Figyelt kérdés
3 percre megyek de félek, hogy rosszul leszek. Mit tudnák tenni, hogy ne legyen semmi vagy ha már úgy vagyok akkor mit csináljak?köszönöm a normális válaszokat!(:
2011. máj. 6. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
állóba menj, az nem annyira klausztrofób :)
2011. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha van lehetőséged, szerintem menj álló szoliba. Én is "tartok" kicsit a bezártságtól, a fekvő szolit nem szeretem, állóban viszont semmi bajom :)
2011. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudom nem ezt kérdezted, de 3 perc semmi. Szóval még ha a leégős típus is vagy, akkor is hatásosabb lenne inkább 5 perc. Amúgy én ma mentem idén először, 8 percre és nem égtem le, de már halványan látszik a bugyim vonala.


Kérdésedre válaszolva: léteznek olyan szoligépek, ahol nem gombnyomásra nyílik elektronikusan a fedél, hanem te húzod le magadra, majd tolod fel. Érdeklődd meg, hogy van-e ilyen gépük, nagy segítség lenne neked. Mást sajna nem tudok, de amúgy nem csukódik rád teljesen, szóval oldalt egy csíkon kilátsz, és felül sincs olyan közel hozzád a plexi, hogy rosszul érezd magad. remélem nem lesz semmi gond:)

2011. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, igen meg hát az álló szoli se rossz ötlet, azt általában te csukod magadra.
2011. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van zene bent jobb helyeken...szal elég nyugis amúgy, az a pár perc tényleg az enyém amit ott vagyok,
2011. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is klausztrofóbiás vagyok, és csak az állót tudom elviselni.
2011. okt. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!