Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitöl lehet? Hogy segíthetn...

Ez mitöl lehet? Hogy segíthetnék magamon?

Figyelt kérdés

nem azt mondom h vmilyen fóbiám van vagy valami csak egyszerűen úgy érzem hogy nem merek mások elött semmit csinálni mert mi lesz ha gáznak tartanak .mindenki elött feszélyezve érzem magam persze vannak barátaim meg szoktam velük hülyéskedni meg ilyenek de mégis bennem van hogy nem akarok vmilyen gáz dolgot csinálni a másik meg az,hogyha kikell mennem felelni akkor elkezd remegni a lábam mert nem szeretném,hogy bárki lássa amit csinálok

most megyek középiskolába és félek hogy ott mi lesz ha új emberek elött kell lennem.fényképezkedni se szeretek mert gáz lenne hogyha csúnya lennék rajta. félek a betegségektöl pl a ráktól mert mi lenne hogyha másnak elkéne mondani. és egy fiúval való járástól is félek.

azt hozzá tenném hogy nem szeretem a kinézetem de sokan mondják h szép vagyok mégse tartom magam annak. szerintetek mit kéne tennem hogy ez javuljon?


2011. máj. 7. 20:52
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és azt kifelejtettem hogy az utcára is alig merek menni mert azt gondolom hogy mi lesz ha elrabolnak vagy ilyesmi és volt már olyan hogy amikor jött velem szembe egy ember aki mesziröl "gyanúsnak" tűnt bementem egy másik utcába
2011. máj. 7. 20:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdj el sürgősen sportolni, az javítani fog az önbizalmadon.
2011. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!