Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen vitaminokat ajánlotok?

Milyen vitaminokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

mostanában többször voltam beteg és sok gyógyszert be kellett szednem ami ugye rombolja az immunrendszert, nagyon gyengének érzem magam, és volt olyan h vettem egy vitamint és nem ért semmit vettem fele annyiért másik vitamint amiben ugyanazok voltak kb és jó volt, ezért kérdem hogy ne költsek hiába szerintetek melyik vitaminok a jók

amúgy máj és csont problémáim voltak/vannak


2011. máj. 11. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt vedd, ami használt. Azt meg ugye nem gondoltad, hogy majd vakon megmonjuk neked melyik a legjobb hatásfokú vitaminkészítmény... eleve az minden embernek más.
2011. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem, én úgg gondoltam h kb kinek melyik vált be jobban

és ami nekem használt az más téma mert az nyugtató hatású volt és míg 2500ftos nem ért sz..rt sem addig az 1000 ftos nagyon jó nyugtató hatású volt

2011. máj. 11. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!