Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magas vérnyomásom van,144...

Magas vérnyomásom van,144 alatt nem mértem az elmúlt napokban. Ha magnéziumos pezsgőtablettát kezdek inni, akkor mennyi idő, míg mérhető lesz a hatása?

Figyelt kérdés
Azért gondolom a magnézium hiányt, mert dohányzom, alkohol is van, rendszertelen étkezés, kevés mozgás.
2009. márc. 12. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen életvitel mellett örülj, ha csak magnéziumhiányod van. bár ez kevésbé találom valószínűnek.
2009. márc. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem bántásként írom, de hány éves vagy? Legalább naponta fél órát kezd el futni vagy valamit mozogni, ne igyál alkoholt, max. hetente egy kis pohár vörösbort, próbáld elterelni a figyelmed a dohányzásról, hogy kevesebbet szívj naponta. Ha csak egy doboz helyett kb 8 szálat szívsz, az nagy előrelépés lenne. És kezd el enni! Nem a zabálásra gondolok, hanem valamilyen rendszerben. Reggeli-tízórai-ebéd-uzsi-vacsi. Kb két órával lefekvés előtt ne egyél. Gondold végig. Ne a magnéziumtól várj csodát. Egyébként szerintem ilyen életmód mellett erős vitaminhiányod van, úgyhogy talán komplex multivitamint kezd el szedni. Pl Actival, Centrum.
2009. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az alkohol az 1-2 doboz sör naponta, töményet nem iszom.

Igazad van abban, hogy mit kéne csinálnom, de már nagyon régóta van ez nekem.

5 évig sportoltam, akkor nem volt semmi káros szenvedélyem, mégis ugyanúgy magas volt.

Tudom, hogy már dokihoz kellett volna mennem, de semmi kedvem gyógyszert szedni egész életemben.

A válaszodat köszi.:)

24/f

2009. márc. 12. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyém is magas de másképp nem megy nyugtatókkal próbáltam kiváltani természetes cuccokkal gyógyteákkal,nálam semmi hatás.Doki írt vérnyomáscsökkentőt.Szex is jó ha nincs kedved sportolni.,dohányzásról szokj le,vitaminhegyek ha más nem marad irány a doki.
2009. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ilyen életvitel mellett nemsokára agyvérzést kaphatsz.
2009. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!