Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mi lehetett? Epegörcs esetleg?

Ez mi lehetett? Epegörcs esetleg?

Figyelt kérdés

Reggel szúró fájdalomra ébredtem. A gyomorszájamnál, és a jobb oldalon a bordáim alatt éreztem. Kiegyenesedni alig tudtam, egyre jobban fájt.

Végül a csúcspont úgy 30-45 perc után az volt, hogy ziháltam a fájdalomtól, soha ilyet még nem éreztem, mintha a jobb oldalamon a májamnál egy kést forgattak volna bennem.

Egy barátom értem jött és elvitt az ügyeletre, de már amikor öltöztem, és mozogni kezdtem múlt a fájdalom, végül mire odaértem mintha elvágták volna, teljesen megszűnt a dolog. Vártam elég sokat, hogy megvizsgáljanak, de pár óra elteltével eljöttem. Hétfőn elmegyek egy ismerős belgyógyászhoz.

Nincs lázam, semmi panaszom nem volt, most meg egyáltalán nincs.

29 éves vagyok.

Este 2 nagy almát ettem és sovány túrót lefekvés előtt. Ha ez számít...

Zsíros dolgokat egyáltalán nem eszem, sok gyümölcs, zöldség, fehér húsok... abszolút nem vagyok elhízva.

Volt valakinek hasonló?


2011. máj. 14. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez lehetett egy szélgörcs. Előfordul. Borzasztóan tud fájni. De azért egy vizsgálatot megér.
2011. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk hasmenésem is volt reggel, és van is, de az a fájdalom után kezdődött, és én a stressznek tulajdonítottam. Ha valami nagyon fáj, akkor hasmenésem lesz mindig :S

Remélem igazad lesz, az epekő nem lenne túl nagy móka...

2011. máj. 14. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy epekő volt. Egy ultrahangot megérne a dolog.
2011. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is. Írsz még ide? MI lett végül?
2017. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!