Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A refluxtól lehet hogy slejm...

A refluxtól lehet hogy slejm (váladék) jön fel a torokból?

Figyelt kérdés
Elmentem vizsgálatra, pozitív lett refluxra aztán szedtem pár hétig gyógyszert, de nem múlt el a tünet. Lehet hogy valami más okozza?
2011. máj. 18. 11:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
a reflux egyik tünete a reggeli köhögés, mert a felgyülemlett sav irritálja nyelőcsövet.ennek következményeképp, akár váladékot is köhöghet fel a refluxos.
2011. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%

> A refluxtól lehet hogy slejm (váladék) jön fel a torokból?

Nekem jön. A vacsorával együtt.

2011. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

És mit csináljak ha gyógyszer nem használt?

Nem jó érzés reggelente arra ébredni, hogy köpködnöm kell.

2011. máj. 18. 17:36
 4/37 anonim ***** válasza:

újabb vizsgálat, azaz gyomortükrözés, a reflux súlyosságának tisztázására.

legalább 12 féle kiváló gyógyszer van, ami orvosolja a problémát.

plusz magasított fejpárna, hogy a sav ne tudjon visszafolyni.

szóval, vissza a dokihoz a saját érdekedben!

jobbulást.

üdv.

egy 12 éve refluxos.

2011. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
voltam gyomortükrözésen, ott állapították meg hogy refluxom van, felírtak egy nagyon erős gyógyszert, azt lecseréltettem közepesre(vénnyel kapható) beszedtem és semmi javulás. A magasított fejpárnát és salvus vizet is használok, azt egy homeopátiás orvos ajánlotta.
2011. máj. 18. 19:08
 6/37 anonim ***** válasza:
akkor lehet, hogy nem a reflux a ludas. beszélj az orvosoddal,lehet, hogy légúti probléma. tovább kell kutakodni.
2011. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
voltam már ctn, röngenen, gégészeten és azt mondták hogy semmi bajom, mondjuk az allergiámra is adtak valami gyógyszert pár éve és azt se múlt el
2011. máj. 19. 14:49
 8/37 anonim ***** válasza:

tényleg nagyon sajnállak, ezek szerint már te is sokmindenen túl vagy .egy valami még eszembe jutott,vannak nyákoldó

nemtudommik, amik elfolyósítják bár bocs', de a trutyit

és és nem darabokban szakad fel, hanem úgy lenyeled, hogy észre sem veszed. gyerekeknek is adnak ilyent.a homeopátiás dokid biztosan tud ilyet írni.

a refluxra visszatérve, én egy éve a Rapyprexet szedem,

és úgy tűnik, hogy bevált. kopp-kopp.

mielőbbi javulást kívánok Neked!

2011. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bocsi, hogy belekérdezek, csak érdekel a dolog. Édesapám is refluxos, és attól tartok én is az leszek. Olyan érzésem van, mintha gombóc lenne a torkomban, néha konkrétan olyan, mintha valaki fojtogatna (főleg a nyakam alsó részén, egészen a kulcscsontom közelében), illetve ég a gyomrom és mostanában büfögök is... Evés közben nem érzem, de előtte, utána is. Szerintetek is lehet reflux? Az orvosom mondott már mindent (torokgyulladás, afta a torkomban), csak épp semmitől nem lett jobb... Milyen vizsgálatra kéne elmennem? Beutaló gondolom mindenhova kell...

Előre is köszönöm :)

23L

2011. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

teljesen ilyenek a reflux tünetei. kérj beutalót a gasztroenteorológiára.

sajnos már népbetegségnek számít és egyre több fiatal is szenved tőle.

menj orvoshoz, és jobbulást.

2011. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!