Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Refluxtól lehet FULLADNI?

Refluxtól lehet FULLADNI?

Figyelt kérdés
3 hete hete kezelnek "megfázással" bronchitissel, 5x voltam orvosnál, de nem találnak okot a fulladásomra. Rohamokban elkezdek köhögni, és utána 5 másodpercig nem tudok levegőt venni,se orron se szájon át... Már kaptam asztma gyógyszert is, de nem használ, és soha nem is voltam asztmás,se allergiás. Mi lehet ez??
2011. júl. 3. 11:54
 1/2 anonim válasza:
Inkább asztma. Én is refluxos vagyok, én folyamatosan, 1-2 percenként köhögtem. Szokott fájni reggelenként a torkod. Illetve, lehet viccesen hangzik, de fontos lehet; szokott reggelente szájszagod lenni? Ha az utolsó két kérdésre igen a válaszod, akkor reflux, de ez inkább tűnik asztmának.
2011. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem meg az öcsémnek is volt ilyen két-három hónapig egyszerre, nagyon durván fulladtunk, aztán egyszer csak elmúlt. Nekem utólag olyan szamárköhögés-szerűnek tűnt, lehet csak részleges védelmet biztosított már az oltás, mondjuk a szamárköhögés elvileg nem cirkulál a populációban, pont az oltás miatt. Mi sima hörgőtágító aeroszolt kaptunk rá a tüdőgondozóban, ha jól emlékszem, az enyhítette.
2011. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!