Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen belső probléma okozhat...

Milyen belső probléma okozhat pattanásokat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, már 12 éves korom óta szenvedek velük, járok kozmetikushoz és bőrorvoshoz is, de egyik sem használ igazán. Egy ideig jobb, aztán újra ugyanolyan vagy még rosszabb. Sokan mondják, hogy a kamaszkor miatt, de ez szerintem már súlyosabb. Mostanában eszembe jutott, hogy el kéne menni valami teljes kivizsgálásra, mert lehet, hogy ott van a probléma, én meg kívülről próbálok rajta segíteni.

Bocsánat, hogy egy kicsit hosszú, de egyszerűen nem tudom mi lehet a gond. :( Szerintetek elmenjek ilyen kivizsgálásra?


2011. máj. 20. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell, ilyen típus vagy. Pajzsmirigy túltengés, én 23 éves vagyok, és még mindig van, hogy előjön pattanás, most is vagy 3 is,

Szóval van, akinél nem múlik el a kamaszkorral

2011. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire súlyos. Évekig én is pattanásos voltam nagyon csúnyán(homlok, áll stb.)még most is látszik a nyoma helyenként. Ha a bőrgyógyász nem mondott semmit a kivizsgálásról, és egyéb panaszod nincs akkor szvsz felesleges. Sokaknál ez az időszak eltart 20-25 éves korig vagy akár még tovább is.
2011. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána a ch-mentes diétának. Egy barátnőmnek is ez volt a gondja, miután rendesen csinálta fél évig, nagyon szép tiszta volt az arca.
2011. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz menj el, lehet a hormonjaiddal van gond.
2011. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Lehet, hogy egy endokrinológust meglátogatok. :) Nővéremnek is vannak pajzsmirigyproblémái, tehát a hajlamom megvan rá...
2011. máj. 20. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!