Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért büdös az ember lába,...

Miért büdös az ember lába, akkor is, ha rendszeresen mossa?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem tud rendesen szellőzni.Ez lehet egy műszálas zokni miatt, vagy egy műanyag,műbőr cípő miatt is.Pamut zoknit használj, esetleg szórhatsz a lábadra hintőport is, hogy ne izzadjon.Érdemes bőr cipőt venni, de legalább bőr talpbetétet, ami beszívja a nedvességet.
2009. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Érdemes lenne egy bőrgyógyászhoz ellátogatni, ugyanis a kellemetlen lábszagot a legtöbb eseben gomba okozza. Célzott kezeléssel ez hatékonyan megszüntethető.
2009. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

semmi probléma a lábammal,de mégis mindig büdös lesz.. :S

én sem tudom miért. például megmosom.. és gumiszerű az itthoni papucsom.. 10 perc után.. pheeej.. ujra meg kell mosni:S ezeknek a sz*r termékeknek az átka szerintem.. :S a többi papucstól nem szokott büdös lenni..de ettől..:S:S:S

2009. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Azért, mert lehet, hogy nem jó a zokni, vagy a cipő, amit hord. Lehetőleg pamut zoknit és olyan cipőt hordj, amiben szellőzik a lábad. Bár, ha olyan a helyzet, akármilyen a zoknid, a cipőd, akkor is izzadni fog és büdi lesz. Én is pamut zoknit hordok és a cipőm is jó, de ha nagyon meleg van, vagy valamiért nincs lehetőségem papucsot húzni, akkor egy idő után nekem is nem vészesen ugyan, de kicsit büdi lesz, pedig rendszeresen mosom. Ezzel nem igazán tudsz mit tenni, főleg, ha hajlamos vagy az izzadásra. Üdv: Gyuszi
2010. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!