Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha az ember serdülőkorban...

Ha az ember serdülőkorban elkezd rendszeresen sportolni, tud alakítani az alkatán?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki egy szerencsétlenebb típusba tartozik (pl. alma, tégla, vagy körte formájú), az elérhet más (vagy a lehetőségekhez képest jobb) végleges formát, mint ami egyébként lenne neki felnőtt korában?
2011. okt. 9. 16:52
 1/6 anonim válasza:
nem tudom en homokora vagyok...es mazsoretteztem..lehet benne volt az is de fogalmam sincs...amugy nem vagyok egy palcika most eppen le akarok fogyni
2011. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. De általában azokon látszik meg, akik a mozgás öröméért csinálják, nem pedig az alakjukért. az valahogy gyengébb motiváció.


Amúgy meg örülj, hogy nem hintaszék formájú, vagy tricikli alkatú vagy... :D

2011. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első, Anyukád milyen alkatú? Ha ő is homokóra, lehetséges, hogy rá hasonlítasz. Egyébként, ha ilyen alakod van, szerintem tök mindegy, ha van rajtad egy kis plusz, akkor is csinos lehetsz. (Nem így az alma alkattal, ami felesleg nélkül sem valami tetszetős..)


Köszi, második!:) Valóban lehet a jó oldalát nézni.:)

Az a röhej, hogy 18 éves korom óta rendszeresen mozgok, mert nagyon szeretem. (szóval nem a külsőségek motiválnak, arról már lemondtam, hogy én valaha topmodell leszek..) Viszont eltűnődtem rajta, hogy lehetett-e volna valamivel szerencsésebb alkatom, ha időben kezdem.

2011. okt. 9. 22:02
 4/6 cynic ***** válasza:

"Az a röhej, hogy 18 éves korom óta rendszeresen mozgok, mert nagyon szeretem. (szóval nem a külsőségek motiválnak, arról már lemondtam, hogy én valaha topmodell leszek..) Viszont eltűnődtem rajta, hogy lehetett-e volna valamivel szerencsésebb alkatom, ha időben kezdem."


ne legyél maximalista, nem kell topmodell alkatnak lenni ahhoz, hogy a férfiak megforduljanak utánad. azzal, hogy mozogsz, már többet teszel a testedért, mint a mai nők 90%-a.

2011. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
anyukam fogalmam sincs milyen alkatu jelenleg alma..szerintem...100+ kilo...szoval...
2011. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
de a legjobb anyuka a foldon;)
2011. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!