Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel tudnám elmulasztani a...

Mivel tudnám elmulasztani a szemölcseimet?

Figyelt kérdés

Nagyon sok szemölcsöm van. Mostanában még több jött elő, főleg olyan területen ahol borotválom magam. (láb, szeméremdomb)

Amik előjönnek, azok nem múlnak el. Voltam bőrgyógyásznál is, de nem tudott mit mondani. Régebben levetettem azokat amik már megvoltak, de újra kinőttek.

Próbáltam a vérehulló fecskefüvet is, de semmi sem történt.


Tud valaki valamilyen megoldást rájuk?


2011. máj. 24. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy természetes szert tudok ajánlani.

A növény neve: Vérehulló fecskefű. Egész biztosan, ha kertes házban laksz, eddig gazként kitépted és kidobtad.:)

Itt egy kis szakirodalom: [link]

És itt egy kép: [link]

2011. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj másik bőrgyőgyászhoz, aki tényleg kezd Veled valamit.
2011. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első igen alaposan elolvasta a kérdést. XD

Szerintem az egyetlen hatásos a fagyasztás, égetés, persze nagy mennyiségben nem az igazi, mert egyszerre nem lehet mindet. Viszont valóban keress egy másik dokit, ha kell magánt, mert ez nem jó így, de tuti meg lehet oldani, nyugi. :)

2011. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Sok orvosnál jártam már, más bőr problémámmal is, de a többség nem tudott semmit sem mondani.

2011. máj. 25. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!:)

...-.-"...

Tényleg nem tudom, hogy lehettem, ekkora gyökér....bocsika!:)

2011. máj. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!