Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel tudnám elmulasztani a...

Mivel tudnám elmulasztani a görcsöt?

Figyelt kérdés

3.napja,hogy a gyomrom be van görcsölve,mondanom sem kell,már nagyon elegem van!

eleinte borzalmas volt,az első napon semmit se tudtam csinálni,hánytam is epét és be is lázasodtam,a 2.napon már se láz,se hányás,sokkal jobb közérzet,de a görcs még mindig megvan,annyi pozitívummal,hogy ha nem mozgok,és egy helyben ülök akkor nem görcsölök...és ez a mai 3. napon is így van!

eddig is volt olyan,hogy éjszakánként begörcsöltem,de az pár óra alatt elmúlt,ez viszont már 3. napja nem akar az istenért se....

A gyógyszerekben nem igen hiszek,szinte az összes görcs és fájdalom csillapítót kipróbáltam,még a magnézium tablettát is,de egyik se vezetett sikerhez...

Nagyon megköszönném,ha írnátok olyan praktikákat,amik hatásosak a gyomorgörcs ellen!


2011. szept. 29. 17:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!