Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Nagyon felek...

Mi lehet ez? Nagyon felek hogy mi bajom lehet.

Figyelt kérdés
Hétfő óta hasmenés kinoz. Szombaton nagyon becsiptam bortól és pezsgőtől. Nincs semmi más csak nagyon morog a hasam és megy. Epehólyagomat kivették. A dokim bolus adstringenst adott. Azota nem megy a hasam. De most a tv bemondta a jarvanyt... Félek nehogy az legyen. Vagy akkor a gyógyszer ellenére is menne a hasam?szerintetek? Nagyon félek..
2011. máj. 25. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan nem a járvány miatti betegséged van.Gondolom nem voltál német országban?Nagyon magas lázzal jár,és véres széklettel,ugye neked nincs ilyen?Ne félj.
2011. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nem voltam. Nincs lazam es a szekletem inkabb vilagos. Egyebkent gondolom ha azt kaptam volna el,akkor a gyogyszer nem fogna meg,ahogy a tvbe mondtak h.nincs hatasos gyogyszer ra. De akkor mi lehet?
2011. máj. 25. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!