Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kb 2 hete zsibbad a jobb...

Kb 2 hete zsibbad a jobb kezemen 2 ujjam ateljesen érzéketlen! Meg rettenetesen fáradékony vagyok és közben szédülök is! Antidepit szedek de nem gondolom hogy attól lenne mert már régebb óta szedem és eddi jó voltam! Most megint mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeretsz szednvedni vagy mi gátol meg abban, hogy orvoshoz menj? Nem érzed, mennyire súlyosak ezek a tünetek?
2011. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
merthogy mire gondolsz?
2011. máj. 30. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
A kettő valószínűéeg nem függ össze. a végtagzsibbadás lehet keringési elégtelenség, az ujjad érzéketlensége inkább gerincsérülésre (vagy sérvre) utal. Antidepi ilyet nem okoz. Menj el a háziorvosodhoz
2011. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A zsibbadás meg az érzéketlenség abszolút összefügghet egymással, Lehet keringési probléma, idegi, lehet valami sérv is a nyakban, ami nyomja az ideget, de az is lehet, hogy egy jó alapos nyak-vállövi masszázs helyreteszi. Nekem magamnak is segített már hasonlóban. Viszont előtte menj az orvoshoz, hogy kizárja a sérvet.


Gyógymasszőr

2011. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sérv valószínűleg fájna is... Voltak nekem is évekig hasonló tüneteim, sok orvosnál jártam, egyik sem mondott konkrétumot. Lehet meszes nyaki csigolya, stressz, keringési zavar vagy B vitamin hiány. Megkockáztatom, ha antidepit szedsz, hogy az idegi probléma sincs kizárva. Remélem helyre jössz: egy együttérző sorstárs.
2011. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az antidepresszánssal nem függ össze...
2011. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyiban össze függhet, hogy aki atidepit szed, valamilyen oknál fogva, annak valószínűbb, hogy gyengébbek az idegei. Nem a gyógyszer hatására, hanem valamiért szedi a gyógyszert...
2011. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem leszakadt nyaki sérvnél a durazsák sérülése miatt zsibbadtak az ujjaim, kettő a mai napig érzéketlen, de az MR alapján az idegsebész azt mondta, nem kell megműteni, mert a gerincvelőt nem veszélyezteti. Ilyen tünetek fizikálisak. Az antidepresszánsoknak ehhez semmi közük, nem kell szegényt túlterhelni, hogy a gyenge idegrendszere (ez igy nem is igaz) okoz lassan bénulást neki....ha javasolhatom: háziorvos, rheumathológus vagy ortophédsebész/idegsebész konzultációval, többet a vizsgálatok után, majd az orvos. szép estét.
2011. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!