Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Bővebben lent!

Mi bajom lehet? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van mikor émelygek, kicsit hányingerem van és hirtelen felszedtem pár kg-ot és fáradtnak érzem magamat sokszor, és rossz a közérzetem!Talán hormon problélma bagy pajzsmirigy, vagy milyen összefüggésbe van a kettő?Ha meg szeretném viszgáltatni a hormonjaimat akkor hova kell először mennem, és ha a pajzsmirigyemet akkor hová?Fogamzásgátlót már nem szedek január óta!De terhes sem vagyok! Vérnyomásom rendben!Akkor mi lehet? 23 éves vagyok!
2011. jún. 1. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg cukorbetegség, ha sokat is iszol és nem eszel többet, de mégis hízol!!!
2011. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem iszok sokat 1 l-t is úgy tuszkolok néha magamba, de nem is vagyok szomjas,csak ritkán!
2011. jún. 1. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz kell menni hormonokat vizsgáltatni
2011. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kell oda beutaló a háziorvosodtól
2011. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És az endokrinológusnak mondhatom hogy mindent meg szertnék nézetni, a nemi hormonokat is meg tudja nézni vagy ahhoz külön nőgyógyászhoz kell mennem?
2011. jún. 1. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Az endokrinológus hormonális betegségekkel foglalkozik, tehát Ő csinál minden ilyen vizsgálatot. Nekem autoimmun hypothireosisom van, és volt pár éve egy vetélésem. Elmentem egy ilyen dokihoz, hogy kiderítsem van-e összefüggés. 7 cső vért vett le, mindenféle hormont megnézett ami csak létezik. Nem ettől volt. De szerintem a pajzsmiriggyel lehet gond. De ezt nagyon egyszerűen ki lehet deríteni, a háziorvosnak van jogköre kérni ilyen vérvételt,TSH, T3, T4 és anti-TPO szintet kell nézni. Kb. egy hét múlva van eredmény. Szoktak ilyenkor pajzsmirigy UH-ot is csinálni, ezt is kérheti a ho. Ha kiváncsi vagy a betegségre én benne vagyok sajnos. Írj nyugodtan privit.
2011. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell csak a háziorvostól kérsz beutalót és mondod neki hogy írja rá a beutalóra, hogy nemi hormonokat is nézzen!!!
2011. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!