Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha nem eszek akkor elájulhatok?

Ha nem eszek akkor elájulhatok?

Figyelt kérdés
egyszer volt olyan hogy nem ettem és már majdnem kidőltem. Fehéret láttam és már gyenge is voltam. Ha este és reggel sem eszek csak egy pici vizet iszok akkor elájulhatok?
2011. jún. 1. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és biztos ájulás vagy csak ~60% ? tudom most azt kérdeznéd hogy honnan tudnám de körülbelül.
2011. jún. 1. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
ha folyamatosan iszol és szőlőcukrot eszel nem ájulsz el egy ideig!de nem értem miert nem eszel..ha fogyni akarsz sportolj..lusta d*szno!!
2011. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem akarok fogyni csak nem szoktam enni reggel csak késő délben. olyan 14:00 körül. és ha lesz a ballagásom nem szeretnék elájulni bár nem lenne rossz :) ja és szöllőcukrot sem eszek és csak mielött elmegyek iszok 1-2 pohár vizet. köszönöm válaszod !
2011. jún. 2. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!