Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Felírtak nekem Lipidil suprát,...

Felírtak nekem Lipidil suprát, mert magas a vérzsír szintem. Kinek mi a véleménye róla? Akkor ez segíthet a fogyásomban is? Hiába nem eszek zsíros ételeket, kerülöm a zsíros dolgokat, édességet.

Figyelt kérdés
Bár nem vagyok súlyos egyéniség 163 magas és 58 kg vagyok, de azért tudnék egy pár kilót leadni. Akkor ez is magyarázhatja, hogy eddig nem tudtam fogyni, hiába edzek?? Köszi a segítséget!
2011. okt. 5. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
én inkább omega 3 kapszulát szednék a szintetikus gyógyszer helyett, de ezt neked kell tudni....de egyébkét meg ne a fogyás járjon az eszedbe, mert ennek a problémának súlyos szövődményei lehetnek később....ha azt mondjuk, hogy hízlal, akkor nem is veszed be?
2011. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!