Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csinálnának vele?

Mit csinálnának vele?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kb 1 éve bevertem nagyon csúnyán a bal kis lábujjamat. Akkor nagyon fájt, de csak meggyógyult. Viszont azóta akár hányszor beverem, mindig nagyon-nagyon fáj, be is dagad, van, hogy be is kékül. Most is így vagyok vele, elég piros, és fáj. Viszont mozgatni tudom, azzal nincs baj. Ha elmennék orvoshoz vele, kapnék rá valamilyen rögzítőt, vagy gipszet? Ha jól tudom, csak a nagylábujjat gipszelik.

Az az akadálya, hogy szombaton esküvőre megyek, és szép cipőt kell felvennem. Nem magas sarkú, de elegáns.

Mit csináljak? menjek vele holnap el a kórházba, vagy akkor ugrott a kosztüm+cipő párosítás?

Hétfőn mindenképpen elmegyek vele orvoshoz.


2011. jún. 2. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos lábujjközti papucsot hordasz.Ebben könnyű tönkretenni az ujjainkat.Valószínűleg a csonthártyád sérült tavaly,ezért van,hogy most is fájdalmas,lehet,hogy egy betokolódott gyulladás okozza.Orvoshoz nem árt elmenni,de non-steroid gyulladáscsökkentő javíthat rajta,pld.nurofen tabletta.
2011. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia!


Köszi a választ!

Nem hordok olyan papucsot, utálom!

Rendes papucsban vertem be.

Mndenképpen elmegyek vele, mert ez így nem állapot.

2011. jún. 2. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!