Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Vigyem vissza?...

Mit tegyek? Vigyem vissza? Mit csinálnának vele?

Figyelt kérdés
Múlthét hétfőn kaptam egy Nokia N8 telefont, és most egész éjjeles töltéssel délutánra lemerül. Ha energiatakarékos üzemmódban van, akkor kibírja estig. Ilyenkor mit csináljak? Vigyem vissza a T-mobilba? Kicserélik,vagy adnak egy új aksit? Tud valaki segíteni? Előre is köszi!
2011. aug. 5. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ilyen az érintőképernyős okostelefon.

Miért mit vártál? Egy hétig nem kell tölteni? :DDD

Minden este felteheted nyugodtan :)

2011. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ meddig használod.Ha reggel 7-kor felmentél netezni, és délig nyomtad, déltől meg zenét hallgattál és játszottál rajta, csoda hogy addig kibírta! :) De ha nem használtad, akkor várj még vele egy kicsit, és ha jövő hétig nem bírja ki SEMMI HAZSNÁLAT NÉLKÜL egy napot, akkor vidd visza!
2011. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ne monnd nekem, hogy egyik érintőképernyős telefon sem bírja 9 óránál tovább úgy, hogy nem is csüngök rajta egész nap... ilyen nincs! Mi a francot csináljak vele? Ugyanis ez volt az eredeti kérdés!
2011. aug. 5. 10:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy nap max fél órát netezek rajra, max egyet játszok, és kb. negyed óráig hallgatok rajta zenét. Persze ez elszórtan, nem egyszerre!
2011. aug. 5. 10:38
 5/11 anonim ***** válasza:
És addig be van kapcsolva a wifi, a GPS, az autó elforgatás meg ilyenek mi? Ne csodálkozz ha csak eddig bírja.
2011. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy kicsit vegyél vissza (mondjuk 1 napot) és ha továbbra is hamar lemerül akkor vidd vissza!
2011. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
érdekes vagy kérdeztél és válaszoltak neked te meg kikéred magadnak szerintem te egy kis butácska vagy.
2011. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sorry, de te néztél hülyének! Nem gondoltam, hogy 1 hétig nem kell tölteni, nem ez az első telefonom... de nem hiszem, hogy 6 óra alatt normális, hogy lemerül! Butácskák pedig a szőke plázacicák szoktak lenni, már bocs...
2011. aug. 7. 20:10
 9/11 anonim ***** válasza:
sógoromnak is tölteni kell fél naponta.
2011. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csak nem egy kigyúrt kemény legény vagy?
2011. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!