Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kopik a fejbőröm, hogyan...

Kopik a fejbőröm, hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

Erősen kopik a fejbőrőm . Ez mitől lehet? És mit tegyek h megszűnjön?

Pár hónapja korpás volt a fejbőröm. A gyógyszertárban vettem rá egy kémia hatású sampont ami azonnal elmulasztotta a korpát. Majd úgy kb 3hete elkezdett kopni a fejbőröm. nem olyan mint a korpa , hanem mikor kopik az ember bőre egy napozás után , nagyobb bőrdarabok ( maximum fél cm ) ez talán más mint a korpa. És nem az egész fejbőröm ilyen, csak egy kis területen a homlokom fölött, ahol kezdődik a hajam , illetve oldalt egy kisebb részen


2011. jún. 6. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha az én fejbőrömről lenne szó bizonyosan nekiállnék valamilyen esszenciális zsírt fogyasztani(extra szűz olivaolaj,búzacsíraolaj,halolaj,lenmagolaj pl)és vennék hozzá A-vitamint(vagy sárgabarackmag olajat,abban sok az A-vit).Korpa ellen a szelén nyomelem is hasznos.
2011. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem más, mint a korpa. Ez korpa újra. A gyógyszertári samponok, akkor hatnak, ha rendszeresen használod.
2011. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaj,istenem az nem korpa,és nem kopik a fejbőrőd.Úgy hívják hogy HÁMLÁS!Kiszáradt a bőr...ennyi.
2011. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Énis hámlásra tippeltem ,de akkor ez ellen mit lehet tenni ?
2011. jún. 6. 10:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy hámlás kedves előző válaszoló? Láttad?
2011. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hasznos zsírok!!!
2011. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

utána olvastam , valószínűleg tényleg hámlás , ami lehet a korpa előjele.

Okozhatja gyakori hajmosás ( az nálam kizárva , 1x mosok hajat hetente ) vagy pedig a hajzselék , az viszont elképzelhető , csak nemtudom mit lehet tenni ha valakinek száraz a fejbőre , mert száraz kézre kenek testápolót , de fejre ? ..

2011. jún. 6. 12:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Onnan hogy nekem is hámlik kedves 67%-os!Mivel gyakorta fetem a hajamat,és a festék is szárítja a fejbőrt,de okozhatja a gyakori hajmosás is és egyebek.
2011. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*festem
2011. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már kérdeztem egy fodrászt,hogy mit lehet tenni ellene,de csak nagyokat pislogott.Pedig az ember azt gondolja,ha már elmegy egy "HAJAS szalonba",kap némi jó tanácsot.
2011. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!