Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom megszüntetni a...

Mivel tudom megszüntetni a hajam / fejbőröm zsírosodását?

Figyelt kérdés

Nagyon zsírosodik a hajam. Próbáltam már babahintőport,2 naponta lévő hajmosást 2 hónapon keresztül, ecetet, szaliciles alkoholt sőt a bőrgyógyászom felírt micetal nevezetű sampont és semmi sem segített azt hozzá kell raknom hogy szorongós is vagyok. Kérlek titeket hogy segítsetek abban hogy mivel tudnám megszüntetni. 17 éves vagyok, és 2x mosok hajat egymást után 2 naponta, mondjuk most próbálom kihúzni 3 napig.

És próbáltam már 1000 féle sampont és sajnos eggyik se jött be ez úgy értem hogy a legolcsóbbtól a legdrágábbig.

Valami olyat szeretnék ami télleg HATÁSOS mert évek óta szenvedek ezzel és nagyon idegesítő.


2010. dec. 11. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Írass fel fogamzásgátlót,attól elmúlik.Más egyéb nem fogja megszűntetni a zsírosodást,a hormonjaid miatt van.Gondolom az arcod is zsíros.Vannak kifejezetten erre való hormonkészítmények,(amik csak mellesleg fogamzásgátlók).
2010. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De fiú vagyok az nem baj??
2010. dec. 11. 22:49
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem hormon túltengés az ok
2010. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Járj kozmetikushoz,nem szégyen az,inkább igényesség,és menj el bőrgyógyászhoz,aki ír fel neked speciális sampont,és bőrápolót.A bolti termékek a te problémádra már nem hatnak.
2010. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szőkísd ki a hajad! attól elmúlik(komolyan)
2010. dec. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De szedhetek fogamzásgátlót ha fiú vagyok??


Na meg fekete a hajam és ez áll jól. :/

2010. dec. 13. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!