Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rettentően fáj a hátam,...

Rettentően fáj a hátam, derekamnál, a gerincem mellett. Múlt héten a röntgen semmi rosszat nem mutatott ki. Hova forduljak most ezek után?

Figyelt kérdés

Főleg fekvéskor jön ki. Alig tudok aludni. Most napi 2x veszek be fájdalomcsillapítót és esténként a feleségem megmasszírozza a hátam és tornázom.


Milyen orvoshoz forduljak?


Van egy 3 hónapos babánk, akit én fürdetek és akit büfiztetek. Köze lehet hozzá?


30F


2011. jún. 7. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mozgatsz nehéz dolgokat? Kezdődő gerincsérvre tippeltem, ortopédiára kell menned ha nem szűnnek a panaszaid. Szerintem nincs köze a baba fürdetéséhez, hacsak nem kádastul emelgeted. Pszichésen kiváltó oka lehet az aggodalomtól, hogy anyagilag biztosítani tudod-e a családod jólétét.
2011. jún. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha babakádat a nagykádba teszitek, és mélyet kell hajolnod, előfordulhat, hogy attól fáj a derekad.

a röntgen már elég elavult, szinte semmit sem mutat ki....

kérj a háziorvostól ortopédiai beutalót, és ott pedig MRI

vizsgálatot.

lehet, hogy becsípődés, de lehet, hogy sérv.

mielőbbi jobbulást.

üdv.

2011. jún. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. A babakád az állványon van.

Picit valóban aggódom az anyagiak miatt, :) de hát ki nem manapság.

2011. jún. 7. 07:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
idegzsábára tippelek a te korodban.Begyullad egy idegszál.Gerinctájékon csak óvatosan a masszírozással.Nem szteroid gyulladáscsökkentők jók lehetnek(pl.Cataflam, Fortedol)Meg tudja keseríteni az életet, az bizonyos,és hajlamos a kiújulásra.Háziorvoshoz menj.A röntgen ilyen esetben tényleg nem mutat semmit.Jobbulást kívánok neked.
2011. jún. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Smartguy86 ***** válasza:

Az orvos erre nem gyanakodott?


[link]


Sok esetben felderítetlenül marad, mert azt hiszik, hogy izomfájdalom. Szerintem menj el másik orvoshoz is!

2011. jún. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!