Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomor+mellkasi fájdalom?

Gyomor+mellkasi fájdalom?

Figyelt kérdés

holnap vizsga, izgulok is, nem is kicsit, családban is, egyéb helyeken is gondok vannak, mindenhol kudarc ért.

A gyomrom meg úgy fáj, h csak na, néha a mellkasom is...Meg képtelen vagyok koncentrálni a könyvre is. Viszonylag elég alvás, és kávé után is fáradt vagyok.

Mitől lehet? Mit lehetne csinálni?


21/L


2011. jún. 7. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Stressz csak, nyugi. Mindenkinél van ilyen.
2011. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de ennyire?

most is fáj az egész bal mellkasom...Nem normális hogy évente 2x, 1-1 hónapig ez van...

2011. jún. 7. 22:27
 3/5 anonim válasza:
nekem is most tök ugyanez.. napközben a gyomrom fáj iszonyatosan, most meg középen a mellkasom. de nagyon. neked aztán elmúlt végül is? v lett valami komolyabb?
2012. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még nem volt időm dokihoz menni xd

De most nem fáj.

2012. jan. 10. 17:23
 5/5 anonim válasza:

szia!

ilyen nyomó/feszítő érzés, mintha lenne ott valami?

nekem is két hete jelentkezett, azóta hol elmúlik, de pl ma megint visszajött, bár én már voltak orvosnál is meg minden

de zavar nagyon :(

jobbulást! :)

21/f

2012. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!