Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A tüdőrák által okozott...

A tüdőrák által okozott mellkasi illetve hát fájdalom milyen jellegű és intenzitású? 18 éves korban mennyire gyakori betegség? Fiamnak fáj egy ideje de azt mondja, hogy van amikor észre se lehet venni!

Figyelt kérdés
Nem cigizett sosem és eléggé hipochonder! Fél a tüdőráktól! Köhögéskor és levegővételkor nem fáj neki!
2010. máj. 30. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szió :) A tüdőrák akkor okoz fájdalmat, ha eléggé előre haladott állapotban van.A félelem ellenszere a vele szembe állás...tehát:bármennyire is fél tőle a fiad,vidd el röntgenre és ott ki fog derülni,hogy a vállától fáj a háta is,vagy a nyakától is fájhat (gyakori) .De azt ne engedd neki,hogy ne menjen el.Megmondommiért:Ha baj van,akkor minél előbb orvos kell,ha nincs ,akkor meg miért féljen tőle?Ezt így mondd el neki,jó?
2010. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) De nagy valószínűséggel ugye bízhatok benne,hogy ez nem tüdőrák lesz?
2010. máj. 30. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném h tüdőrák.


[link]


Itt le vannak írva a tünetek is.


Vidd el orvoshoz és mondja el a tüneteket mindenki megnyugtatására.:)

2010. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem valószínű , hogy lenne neki. Szerintem érdemes elmenni egy tüdőszűrésre az talán megnyugtatja.


orvos

2010. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a tüdőszűrő negatív lett, mellkasi röntgen 1 hónapja volt az bronchitist mutatott ki. De fáj most kicsit a mellkaosm és a hátam.
2012. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!