Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet magasabb a hőmérsé...

Mitől lehet magasabb a hőmérsékletem már hónapok óta?

Figyelt kérdés
Már kb. január vége óta a hőmérsékletem 36.8-37.4ig mozog.Most is 37.2.Először arra gondoltam,hogy baba,de mégsem.Ezelőtt soha nem mértem,de most nagyon ráálltam erre a dologra.Lehet,hogy korábban is ilyen volt csak nem figyeltem ennyire.Néha szédülök,hányingerem van,és fáj a derekam,néha erősen izzadok.A doki csak megnézte a torkomat,és írt egy Sumetrolim kúrát.Azt mondta,hogy a tünetek idegi eredetüek,mert december óta nem dolgozok és emiatt sokat idegeskedek,és ráérek ilyenekkel foglalkozni.Valami ötlet?
2009. márc. 21. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán semmi bajod nincsen szerintem, ugyanis éppen ezek a szélsőértékei az egészséges ember testhőmérsékletének egy napon belül:)Ez sokszor változik még egy napon belül is, megfigyelték hogy mikor magasabb és mikor alacsonyabb. Ha jól emlékszem olyan 12-1 felé a legmagasabb és éjjel 3 körül pedig a legalacsonyabb. De ez nem biztos, régen volt már az élettan:)

Dokinak is igaza van, inkább idegi eredetűek a tüneteid-persze akkot meg minek írt fel egy antibiotikumot. Biztos látott vmit a torkodban, nem tudhatom.

Szóval semmi ok az aggodalomra:)

2009. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ez volt, 37,2-ig egyébként normális. De nekem mikor állandóan 37,3 körül volt, kiderült,hogy akut mandulagyulladásom volt, és ki is kellett venni :S Azóta elmúlt. Szerintem érdemes lenne egy vérvétel, csak a biztonság kedvéért,hogy te is megnyugodj. Ha esetleg gyulladás van,akkor lehet kezelni. Ha pedig minden ok, lehet tényleg a stressz.

2009. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!