Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » VÉRCUKOR. Érezni szoktátok...

VÉRCUKOR. Érezni szoktátok azt, ha reggel magasabb a vércukorszintetek? Milyen tünetek jelentkeznek nálatok? Milyen értékeket mértek reggelente vagy étkezés után 2 órával?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 10:00
 1/1 anonim válasza:
Szia! az én vércukor szintem reggelre inkább alacsonyabb, úgyhogy erről nem tudok mit mondani. A magasabb cukorszint jele nálam általában a szájszárazság és a szomjúság. De persze más tünetek is lehetnek, én ezeket tapasztalom. Merckforminnal az én cukrom teljesen ideális, 5,8 étkezés előtt, két órával utána max. 6,5 szokott lenni. Ez nem cukorbetegek esetében is jó érték. Akkor kicsit magasabb, ha nem tartom a diétát, és olyasmit eszek, ami nincs bekalkulálva, például valahol vendégségben egy csomó sütit :) a gyógyszerrel kezelt cukorbetegek számára nagyon fontos a diéta betartása, de ha valakinek gyógyszerrel jó a cukra, azért néha lehet lazulni.
2011. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!