Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mért szárad ki jobban a...

Mért szárad ki jobban a kezem, amióta rendszeresen kenem testápolóval?

Figyelt kérdés

Elég sokáig nem kentem semmivel, és kb. egy hónapja rendszeresen kenem (naponta többször is) és azóta viszont sokkal jobban szárad... Van, mikor bekenem és 10 perc után olyan, mintha nem is kentem volna be... Már egy-két seb is van a kézfejemen emiatt, előtte szinte soha nem volt... A tenyerem, a kézfejem, az ujjaim... Nem is viszket meg semmi, egyszerűen csak száraz. Mért van ez? :S

16 éves lány vagyok


2009. márc. 22. 17:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és elfelejtettem: Avonos kókuszos & papajás kondícionáló testápolóval kenem... Talán fontos..
2009. márc. 22. 17:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert glicerint tartalmaz, ami szárítja a kezedet. Hanyadik helyen van a glicerin?
2009. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg így van.A glicerin nagyon jó a bőrnek,de nagyobb mennyiségben már inkább szárító,irritáló hatással bír.Ha eddig nem volt probléma a bőröddel,jobb ha ezután sem kened semmivel.
2009. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. És tudnátok valamilyen olyan testápolót ajánlani, ami "jó"?
2009. márc. 22. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
A dm termékei: Alverde, ez nem szárítja a kezet.
2009. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. márc. 22. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
A garnierek is elég jók(nekem a rózsaszín tetszett),és a babé tesápoló(gyógyszertári).Ja és van a sanatopic ez is gyógyszertári.
2009. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!