Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pattanások segitség! Hogyan...

Pattanások segitség! Hogyan tüntessem el? Kérlek segis.

Figyelt kérdés
Eddig volt rajtam egy par itt ott de most az orromon és arcomon vannak.De inkább az orromon piros foltok.Hogyan tudnám eltüntetni mert eléggé zavar?Befolyásolja a táplálkozásom a pattanást?....
2011. jún. 16. 12:44
 1/2 anonim válasza:
igen befolyásolja, ne egyél sok zsíros kaját, meg ilyenket.. és menny el kozmetikushoz, az a legjóbb, szépen kitisztitja a bőröd, és tanácsot is ad.
2011. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia.

Nagyon sok pattanás elleni kenceficét lehet kapni. Én az Oriflame termékeit használom. Az Oriflame a természetből nyeri a hozzávalókat, a prospektusainak lapjai is valamilyen spéci anyagból van:D Amúgy csokit ne egyél, mert attól rosszabb lesz állítólag. Arra figyelj hogy mindig ápolt a bőröd. Nem feltétlenül kell rákenni fél tubus alapozót:D Amúgy a kozmetikus az tényleg jó ötlet, csak nagyon fáj....legalábbis nekem fájt, de nem akarlak ijesztegetni:)

2011. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!