Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon a pattanások...

Az arcomon a pattanások helyeit hogy tüntessem el gyorsabban?

Figyelt kérdés
Szoval én fiú vagyok, nem vagyok túl pattanásos, csak 1-2 van max, de amikor elmúlnak a helye megmarad viszonylag sokáig. És épp ezért van pár piros pötty az arcomon mindig, és idegesít. Valami krém nincs rá? Esetleg mit csináljak, hogy ne jöjjön ki pattanás?
2011. ápr. 18. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Kenj rá éjszakára jó vastagon neogranormont. Reggelre kicsit halványul, viszont vigyázz vele, mer utána lehet, hogy hámlani fog a bőröd!
2011. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van rá, de a nevét nem tudom, ahhoz bőrgyógyászt kellene felkeresni. Unokatesóm kamasz korában borzalmasan elkaparta az arcát, tele volt foltokkal az arca. Vagy kencét, vagy gyógyszert írt neki a doki, de azt hiszem kencét, és azóta szép tiszta a bőre, és pattanásai sincsenek.
2011. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!