Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fájhat a mellkasom?

Miért fájhat a mellkasom?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet fordul elő.

Ha nagyon megerőltetem a bal,illetve jobb karom,akkor a jobb mell feletti részemnél,közel a hónaljamhoz szúró fájdalmat érzek,elkezd hevesen dobogni a szívem és hirtelen köhögnöm kell egyet,nehéz levegőt venni.A köhögésnek,ami kijön kissé hurutos beütése van.

Ma meg kellett állnom az utcán kicsit pihenni,annyira fájt,pedig nem vittem semmi súlyosat.

Akkor is ez történik,ha szimplán csak lehajolok.

Mi lehet ez?Kezdem unni,hogy már ágyat sem tudok megvetni normálisan anélkül,hogy ne érezném ezt az állandóan szúró fájdalmat :(

19L


2011. jún. 16. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
esetleg mellhártya-gyulladás? de leginkább orvoshoz kéne menned :)
2011. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most,hogy utána néztem,eléggé mellhártya gyanúsnak tűnök.De az normális,ha egyik héten pár napig elmúlik és megint visszajön?
2011. jún. 16. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, Bocsi hogy csak most. Semmiképpen se normális egy mellhártya gyulladás, de igen normális benne ha úgy jelentkezik mint nálad. de ne tétovázz, menj orvoshoz, sajnos nagyon nagy bajok lehetnek ebből.
2011. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!